halic-kebap-ve-kahvalti-mekani

SLOGANIMIZ “GELENEKTE ESKİ, LEZZETTE YENİ”

VİZYONUMUZ – Sloganımızdan da anlaşıldığı gibi HALİÇ KEBAP geleneksel kebap kültürünü yeni tatlarla birleştirip kapımızdan giren her müşterimizin mutlu ayrılmasıyla sonuçlanacak anlayış ve bilinçle hizmet vermeyi önceliği kabul ederken ayrıca güleryüzlü kusursuz hizmet , insan sağlığına saygının gereği özenle seçilmiş ürünler ve müşterimizin konforu vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

MİSYONUMUZ- HALİÇ KEBAP zengin menüsünü, güleryüzlü ve profesyonel kadrosuyla ülkemiz insanına sunmakla yetinmeyip diğer millet ve kültürlere de sunarak turizme bu yönde de katkıda bulunmayı hedef almaktadır.

HAKKIMIZDA – HALİÇ KEBAP fatih semtinin en güzel manzarasına sahip fener sahilinde bulunmakta olup, siz ve sevdiklerinize huzurlu,ferah ve yeşillikler içinde kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortam sunarken aynı zamanda Osmanlı ihtişamını sizlere tekrar yasatıyor.

180 kişi oturma kapasiteli , 50 kişi teras kapasiteli restaurantımızda , iş ve aile yemekleriniz , doğumgünü ve özel kutlamalarınız için eşsiz deniz manzarasına sahip , 3 katlı sigara içilebilen ve sigara içilmeyen alanlar sizlere sunumaktadır.

Haliç kebabın birbirinden lezzetli menüleri damak tadınıza hitap ederken , seçim yapmakta zorlanacağınız çok sayıda lezzete de sahip. Güneydoğu mutfağının tüm mezeleri ve yöresel yemekleri yanında  özel spesiyaller arasında olan testi kebabı ve tuzda tavuk menümüzü ayrıca zenginleştiren ve süsleyen ürünler arasında yer alıyor.

Haftaiçi ve haftasonu sizlere sunduğumuz serpme yöresel köy kahvaltımızda denemeye değer….